Go out!

Nová sezonní nabídka.

Vyrazte ven a užijte si sezonu s perfektně připraveným vozem v našem autorizovaném servisu Audi. Máme pro Vás odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou letních pneumatik s PneuGarancí. Využijte naše top servisní služby, objevte naši novou zákaznickou kartu MyCard a užijte si bez obav každou cestu. Go out!

Příčníky & Nosič jízdních kol

Vše, co potřebujete pro Vaše výlety do přírody

Příčníky

Originálním základním nosičem Audi zvýšíte přepravní možnosti svého vozidla. Střešní nástavby, jako je nosič jízdních kol nebo střešní box lze namontovat rychle a jednoduše. Použitý materiál, jako například dosedací nožky, krytky a obložení, jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu. Mechanické díly jsou zhotoveny z velmi kvalitního, povrstveného ocelového plechu. Základní nosič je vybaven ochranným uzamykáním proti krádeži a je testován v souladu se systémem Audi City-Crash. 

8 840 Kč

Nosič jízdních kol

Nosič jízdních kol se skládá z eloxovaného hliníkového profilu, uzamykatelného držáku a disponuje inovativním otočným knoflíkem, který kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno. Pro stejnoměrné rozložení tlaku a pro ochranu rámu kola je držák rámu vybaven velkými, měkkými podložkami. Pro rámy jízdních kol až 100 mm (oválné 80 x 100 mm, kulaté 22–80 mm).

4 030 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Sklopný nosič jízdních kol Audi pro závěsné zařízení nabízí místo pro bezpečnou přepravu 2 jízdních kol nebo elektrokol. V případě potřeby jej lze volitelně rozšířit na 3 jízdní kola. S vlastní hmotností pouhých 14 kg nepředstavuje montáž na vozidlo žádný problém.

18 170 Kč Nosič pro 2 kola
4 590 Kč Rozšíření pro 3. kolo

Plastová vložka do zavazadlového prostoru

Plastová vložka do zavazadlového prostoru

Ochrana zavazadlového prostoru na míru, omyvatelná a robustní. Zvýšený okraj chrání dno zavazadlového prostoru lépe před vyteklými kapalinami a znečištěním. K dispozici pro všechny modely.

2 860 Kč (pro Q8)

Bližší informace o použitelnosti příslušenství a dílů pro konkrétní vozidlo Vám podají naši Audi servisní poradci. Akční nabídka platí do vyprodání zásob. Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

Vyrazte na cesty s Vaším domácím mazlíčkem

Ochranná deka na zadní sedačky

Ochranná deka zadního prostoru vozu chrání před znečištěním i boční stěny a zadní dveře. Nehodí se pro sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy. Lze prát na 30 °C.

4 190 Kč

Ochranný popruh pro psy

Bezpečnostní pás s reflexními prvky, vhodné pro použití i mimo vozidlo. Vypolstrované přední popruhy pro větší komfort psa. K dispozici ve 4 velikostech.

od 1 990 Kč

Střešní box na lyže a zavazadla

Obložení zavazadlového prostoru

Tato přesná vložka do zavazadlového prostoru poskytuje velmi dobrou ochranu úložného prostoru. Vhodné pro více účelů použití, například pro přepravu psů, pro hobby, řemeslníky, zahrádkáře atd. Chrání opěradla zadních sedadel, i když jsou sklopená.

5 400 Kč (pro Q7)
Obložení zavazadlového prostoru

Ochranná rohož na nákladovou hranu

Rychlá ochrana nárazníku. Jednoduše upevnit na háky zavazadlového prostoru a zabránit tak poškození při nakládání a vykládání. Slouží i pro psy jako ochrana před uklouznutím.

1 540 Kč

Ochranná rohož na nákladovou hranu
MyCard MyCard MyCard MyCard MyCard MyCard

MyCard

Moje výhody. Můj servis.

Audi MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů Audi (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

Baterie 70 Ah / 420 A se zvýhodněním 10 %

Audi originální díly®

Vše do sebe dokonale zapadá. Audi originální díly® poskytují nekompromisní bezpečnost a jsou ztělesněním optimální funkčnosti, přesného zpracování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty.


Pachový a protialergenní filtr

790 Kč (A3 2017 - nyní, Q2 2017 - nyní, Q3 2019 - nyní, TT 2015 - nyní)

Stírátka
s bonusem

Při koupi a výměně sady stírátek získáte jako bonus 1 l originálního koncentrátu letní směsi do ostřikovačů jen za 1 Kč.

Bližší informace o použitelnosti příslušenství pro konkrétní vozidlo Vám poskytnou naši servisní poradci. Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

Stírátka s bonusem
Můj Audi Pneuservis

Můj Audi Pneuservis

Výměna letních kol za zimní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

od 900 Kč

Pneumatiky Continental

Jedinečná souhra extra měkké směsi BlackChili3 a unikátního dezénu. To je Continental SportContact™ 7 - pneumatika na míru pro celou řadu vozidel.

  • Poskytuje jistotu bezpečného a stabilního chování na mokré i suché vozovce.
  • Vynikající výkon založený na německé technologii.
  • Sportovní jízda bez kompromisů.
Pneumatiky Continental
Pneumatiky Continental

Pneumatiky Hankook

Hankook je výhradním dodavatelem pneu pro RS modely.

Hankook Ventus Prime4

Skvělý brzdný výkon, optimální kontrola a vynikající kilometrový nájezd.

Hankook Ventus S1 evo3

Technologie ověřená u závodních pneumatik Vám zajistí maximální výkon a ovladatelnost ve vysokých rychlostech.

Pneumatiky Hankook
Pneumatiky Hankook
Audi originální příslušenství

Audi connect plug and play

Pořiďte si Audi DataPlug a využívejte plnohodnotně služby Audi connect plug and play. Audi DataPlug funguje v kombinaci s aplikací Audi connect plug and play, kterou lze zdarma stáhnout na App Store nebo Google Play. Díky aplikaci pak můžete sledovat Váš styl jízdy, získat přehled o měsíčních nákladech na pohonné hmoty nebo mít rychlý přístup k preferovanému servisnímu partnerovi Audi.

1 090 Kč

Pneumatiky Hankook

Audi sezonní servis

Před novou motoristickou sezonou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.