Váš servisní partner Audi SAMOHÝL MOTOR

It‘s Audi time.

V pohybu, v pohodě.

V pohybu a v pohodě si užijete sezonu s perfektně připraveným vozem v našem autorizovaném servisu Audi. Odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou letních pneumatik s PneuGarancí. Využijte naše profesionální servisní služby a užijte si bez obav každou cestu. It‘s Audi time.

Audi originální příslušenství®

Audi originální příslušenství Vám poskytuje mnoho možností, jak můžete obohatit svoje Audi.
Profitujte z jedinečných řešení, která přesvědčují designem a vysokou funkčností.

Nosič jízdních kol

Držák jízdních kol se skládá z eloxovaného hliníkového profilu, je uzamykatelný a pomocí otočného knoflíku se dá jednoduše přizpůsobit na výšku střechy. Pro rámy jízdních kol až 100 mm (oválné 80 x 100 mm, kulaté 22–80 mm).

4 030 Kč

Nosič jízdních kol

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Sklopný nosič jízdních kol Audi pro tažné zařízení nabízí místo pro bezpečnou přepravu 2 jízdních kol nebo elektrokol. V případě potřeby jej lze volitelně rozšířit na 3 jízdní kola. S vlastní hmotností pouhých 14 kg nepředstavuje montáž na vozidlo žádný problém.

18 170 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení
Text
Novinka

Znak Audi černé kruhy

Pro Q8, přední nebo zadní.

1 410 Kč

Znak Audi černé kruhy
Novinka

LED vstupní osvětlení

Vstupní LED jsou inovací standardního vstupního osvětlení, které je charakteristické zejména promítáním loga a stupňovaným jasem. V provedení: nápis quattro, kruhy Audi. Novinky: logo S, gekon a kruhy Audi, nápis e-tron.

od 3 250 Kč

(sada pro levé a pravé přední dveře)

Novinka

Aktivační sada pro Audi Drive Select

S Audi Drive Select můžete změnit jízdní vlastnosti Vašeho vozidla podle Vašich potřeb.
Pro modely A4 a A5.

6 710 Kč

Aktivační sada pro Audi Drive Select

Aktivační dokument pro Audi Smartphone Interface

Audi Smartphone Interface umožňuje zobrazení některých aplikací ve Vašem mobilním telefonu na displej ve Vašem vozidle. Pro A6, A7, A8, Q7 a Q8.

8 510 Kč

Aktivační dokument pro Audi Smartphone Interface

Bližší informace o použitelnosti příslušenství pro konkrétní vozidlo Vám poskytnou naši servisní poradci. Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

Audi originální díly®

Vše do sebe dokonale zapadá. Audi originální díly® poskytují nekompromisní bezpečnost a jsou ztělesněním optimální funkčnosti, přesného zpracování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty.

Sada brzdových destiček, vpředu

3 910 Kč   Vybraná provedení modelů Audi A4 a A5
4 700 Kč   Vybraná provedení modelů Audi A6 a A7

Sada brzdových destiček, vzadu

2 900 Kč   Vybraná provedení modelů Audi A4 a A5
3 450 Kč   Vybraná provedení modelů Audi A6 a A7

Pachový a pylový filtr s protialergenní vrstvou

2 060 Kč   Modely Audi A4 – A8, Audi Q5 – Q8
Text

Audi servisní úkony

Ceny zahrnují práci, díly i DPH. Za zvýhodněnou cenu získáte pro svůj vůz profesionální péči a jistotu použití Audi originálních dílů®.

Výměna sady stěračů pro přední a zadní okno

Výměna sady stěračů
pro přední a zadní okno

1 200 Kč

Výměna brzdových destiček a kotoučů vpředu / vzadu

Výměna brzdových destiček
a kotoučů vpředu / vzadu

15 200 Kč / 8 500 Kč

Výměna brzdové kapaliny

Výměna brzdové
kapaliny

950 Kč

Uvedené ceny platí pro: Audi A4 / A4 Avant, 2.0 TDI, 105 kW, r.v. 2013

Zde najdete kompletní nabídku servisních úkonů pro další modely Audi: servis.audi.cz/kompletniceny

Sezonní servis

Audi Pneuservis

Výměna zimních kol za letní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

od 900 Kč

Audi pneuservis

Sezonní servisní prohlídka

Před novou motoristickou sezonou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

od 700 Kč

Sezonní servisní prohlídka

Audi PneuGarance

Pokud si zakoupíte alespoň jednu novou pneumatiku nebo originální kompletní kolo v autorizovaném servisu Audi, automaticky získáte bezplatně Audi PneuGaranci – 3letou záruku na výrobní vady a neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník.

AirStop®

Nabízíme také pneumatiky s technologií AirStop® – se speciální uzavírací hmotou uvnitř pneumatiky, která obalí cizí tělesa o průměru do 5 mm hned při vpichu, utěsní propíchnutý kanál a umožní tak dojezd až do servisu Audi.

Audi PneuGarance

Ne každá pneumatika obstojí a stane se Audi originální pneumatikou.

Měřítka pro naše pneumatiky jsou výrazně přísnější než zákonné předpisy. Základní požadavky na bezpečnost a ekologickou nezávadnost pneumatik pokrývají 3 faktory na energetickém štítku EU - spotřeba paliva, přilnavost za mokra a vnější hlučnost.

Jen pro faktor přilnavosti testují nezávislé zkušebny průměrně 15 kritérií. Tato sjednocená kritéria sice mají vypovídací hodnotu, Audi jde však ještě dál: u originálních pneumatik Audi se sledují nejenom 3 faktory, ale 50 výkonnostních parametrů, které se zohledňují při vývoji pneumatik.

Štítek navíc nerozlišuje letní a zimní pneumatiky ani vlastnosti vozidla. Audi pneumatiky tak musí obstát asi v 50 zkouškách, abychom je mohli označit přívlastkem Audi originální pneumatiky.

Audi PneuGarance

Audi Energy Program

Audi Energy Program je správným řešením, jak udržet Váš vůz ve formě. Nabízí Vám profesionální přístup, normované servisní úkony, Audi originální díly® a Audi originální příslušenství® za výhodné ceny. Audi Energy Program je knížka plná slevových poukazů, které můžete využít při splnění následujících podmínek:

  • Jste fyzickou osobou nepodnikající; případně fyzickou osobou podnikatelem, který není velkoodběratelem.
  • Poukaz uplatníte při předání vozu do opravy v našem autorizovaném servisu Audi a při nákupu Audi originálních dílů® a Audi originálního příslušenství®.
  • Poukaz lze využít pouze za předpokladu, že vozidlo přistavíte do opravy u autorizovaného servisního partnera a veškeré související díly zakoupíte tamtéž.
  • Program je určen výhradně pro vozy starší 4 let.

Neváhejte a vyzvedněte si u nás svůj Audi Energy Program a Vaše Audi bude ve formě.

Více informací získáte v našem autorizovaném servisu Audi.

Knížka

Audi Assistance

Vždy, když potřebujete přivolat pomoc, kontaktujte asistenční službu Audi Assistance od autorizovaných partnerů značky Audi. Máte jistotu, že získáte profesionální služby od výrobce Vašeho vozu.

Volejte 800 123 000 nebo +420 261 104 364

Dovoláte se do profesionálního call-centra, kde od Vás získají potřebné informace a v co nejkratším čase pro Vás zajistí pomoc od nejbližšího servisního partnera Audi. Telefonních čísel je možno využít také v případě dopravní nehody.

  • Pokud máte poslední servisní prohlídku provedenou u servisního partnera Audi, máte standardní nárok na službu „Záruka mobility Audi“ bez ohledu na stáří Vašeho vozu, např. odtah, náhradní vůz, přenocování, taxi, pokračování v cestě. (Platí po celé Evropě, podrobný rozsah plnění naleznete na www.audi.cz)
  • Autorizovaný servisní partner Audi rozhodne, zda se v konkrétním případě jedná o záruční opravu či nikoliv, a nabídne Vám pro Vás finančně nejvýhodnější variantu opravy. V případě nehody vyřídí formality s pojišťovnami a vůz opraví dle standardů Audi.

Vaše důvěra a jistota řidiče vozu Audi je pro značku Audi to nejdůležitější. V případě jakýchkoliv dotazů využijte e-mail: infolinka@audi.cz.

Audi STK

Audi STK Service

V našem autorizovaném servisu Audi nabízíme provedení pravidelné technické kontroly na STK zdarma. Audi STK Service dokonale připraví Váš vůz na kontrolu a vyřídí vše potřebné.

Těšíme se na Vás a věříme, že naše služba bude dalším krokem pro Váš bezstarostný život s Audi.

*V případě splnění podmínek uvedených na www.audi.cz.