Váš servisní partner Audi PORSCHE PRAHA-PROSEK

Ready.

Season. Go!

Je čas na Audi sezonní servis.

Audi originální příslušenství®

VŠE POD KONTROLOU

Vaše Audi vás spolehlivě dovede ke všem vašim cílům: na pracovní schůzku, domů za rodinou nebo do Vašeho oblíbeného letního střediska. Objevte dobře promyšlené a na míru šité řešení Audi originálního příslušenství®, které usnadňuje Váš každodenní život a hravě si poradí s tropickým horkem i nečekanou bouřkou.

Nosič jízdních kol

Držák jízdních kol se skládá z eloxovaného hliníkového profilu, je uzamykatelný a pomocí otočného knoflíku se dá jednoduše přizpůsobit na výšku střechy. Pro rámy jízdních kol až 100 mm (oválné 80 x 100 mm, kulaté 22–80 mm).

4 030 Kč

Nosič jízdních kol

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Sklopný nosič jízdních kol Audi pro závěsné zařízení nabízí místo pro bezpečnou přepravu 2 jízdních kol nebo elektrokol. V případě potřeby jej lze volitelně rozšířit na 3 jízdní kola. S vlastní hmotností pouhých 14 kg nepředstavuje montáž na vozidlo žádný problém.

18 170 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Chladicí box

Chlazení: max. 20 °C pod okolní teplotu, napájení: 12 V, objem: cca 12 litrů.

6 220 Kč

Chladicí box

Ochranná deka pro psy na zadní sedadla

Ochranná deka zadního prostoru vozu chrání před znečištěním i boční stěny a zadní dveře. Lze prát na 30 °C.

4 060 Kč

Ochranná deka pro psy na zadní sedadla

Bezpečnostní pás pro psy

Uchycení k bezpečnostnímu pásu ve vozidle. Pás lze použít i mimo vozidlo jako postroj. Pás je opatřen reflexními prvky.

2 000 Kč (Vel. S), 2 610 Kč (Vel. M),

2 980 Kč (Vel. L), 3 540 Kč (Vel. XL)

Bezpečnostní pás pro psy

Rohož na ochranu nákladové hrany

Jednoduše upevnit na háky zavazadlového prostoru a zabránit tak poškození při nakládání a vykládání.

1 480 Kč

Rohož na ochranu nákladové hrany

Obložení zavazadlového prostoru

Tato přesná vložka do zavazadlového prostoru poskytuje velmi dobrou ochranu úložného prostoru. Vhodné pro více účelů použití, například pro přepravu psů, pro hobby, řemeslníky, zahrádkáře atd.

6 420 Kč Pro A4 Avant a Allroad

Obložení zavazadlového prostoru

Dětská sedačka Audi youngster advanced

Pro děti od 15 do 36 kg nebo pro děti ve věku 4 roky až 12 let. Sedačku a opěradlo je možné oddělit a sedačku (bez opěradla) je možné použít pro děti od 22 kg. Upevnění tříbodovým pásem vozidla a s upevněním ISOFIX.

10 550 Kč


Ochrana pod dětskou sedačku

Pro ochranu sedadel ve vozidle před znečištěním. Doporučujeme jsou-li sedačky spojeny s vozidlem konektory Isofix.

1 280 Kč


Rohož na ochranu nákladové hrany

Ochrana opěradla

Pro ochranu zadní strany opěradla sedadla před znečištěním. Navíc poskytuje dodatečný úložný prostor.

870 Kč

Ochrana opěradla

Audi originální díly®

Čelní sklo

8 500 Kč Vybraná provedení modelu Audi A3

20 720 Kč Vybraná provedení modelu Audi Q7

Nosič jízdních kol

Sada aero stírátek čelního skla

1 230 Kč Vybraná provedení modelu Audi A3

1 450 Kč Vybraná provedení modelu Audi Q7

Sada aero stírátek čelního skla

Vložka pro vzduchový filtr

700 Kč Vybraná provedení modelu Audi A3

1 720 Kč Vybraná provedení modelu Audi Q7

Vložka pro vzduchový filtr

Sada brzdových destiček, vzadu

1 490 Kč Vybraná provedení modelu Audi A3

3 980 Kč Vybraná provedení modelu Audi Q7

Sada brzdových destiček, vpředu

3 650 Kč Vybraná provedení modelu Audi A3

6 580 Kč Vybraná provedení modelu Audi Q7

Sada brzdových destiček

Audi filtrační vložka pro filtrování jemného prachu, zápachu a škodlivin

1 550 Kč Vybraná provedení modelů Audi Q7, Q5 a A4

Audi filtrační vložka pro filtrování jemného prachu, zápachu a škodlivin
Sezonní servisní prohlídka

Sezonní servisní prohlídka

PROVĚŘÍME FUNKČNOST NEJVÍCE ZATĚŽOVANÝCH SOUČÁSTÍ VAŠEHO AUDI

Před hlavní motoristickou sezonou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

299 Kč

Porsche Prosek

Audi kompletní ceny

VÝHODNÁ NABÍDKA PRO FYZICKÉ OSOBY S VOZY STARŠÍMI 5 LET

Ceny zahrnují práci, díly i DPH. Za zvýhodněnou cenu získáte pro svůj vůz profesionální péči a jistotu použití Audi originálních dílů®.

Zvolte model

  • A3
  • A4
  • A6
  • Q7

Audi A3 / S3 1,2 TSI, 77kW

Servisní prohlídka s výměnou motorového oleje a prachového/pylového filtru

5 081 Kč

Výměna brzdových destiček a kotoučů vpředu

8 351 Kč

Výměna brzdových destiček a kotoučů vzadu

6 160 Kč

Výměna brzdové kapaliny

1 016 Kč

Výměna sady stěračů pro přední a zadní okno

1 565 Kč

Výměna startovací baterie

2 101 Kč

Výměna brzdových destiček vpředu

3 152 Kč

Tip na dovolenou

SCHLADMING - DACHSTEIN

Sportovní oblast Schladming-Dachstein patří mezi nejvyhledávanější turistická střediska v Evropě. Panenská krajina, svěže zelená alpská údolí a mohutné vápencové stěny zaledněného masivu Dachstein jsou skvělým místem pro letní rozptýlení a nabízí mnoho možností sportovního vyžití.

Mezi nespočtem vrcholů a několika stovkami alpských ples na Vás čeká spousta stezek pro horská kola. Naleznete zde jednoduché trasy pro klidnou a pohodovou projížďku až po úseky s náročným stoupáním i klesáním pro více zkušené cyklisty.

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Mountainbike-Tour Schladming-Dachstein

Počínaje létem 2019 přináší region Schladming-Dachstein další cyklistický zážitek – své brány otevírají stezky REITERALM TRAILS. Od června 2019 si můžete užít 15 kilometrů různých tras.

Vyžití najdou nejen milovníci „flow“ stezek, ale připraveny jsou i varianty pro zkušenější milovníky singletrailů. S lehkými až středně těžkými trasami jsou REITERALM TRAILS ideální pro začátečníky i rodiny. Vybavení podle Vašich potřeb či doporučení odborníků si můžete zapůjčit na místě.

Nosič jízdních kol

Reiteralm Trails

Audi pneuservis

NE KAŽDÁ PNEUMATIKA OBSTOJÍ A STANE SE AUDI ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKOU.

Měřítka pro naše pneumatiky jsou výrazně přísnější než zákonné předpisy. Základní požadavky na bezpečnost a ekologickou nezávadnost pneumatik pokrývají 3 faktory na energetickém štítku EU - spotřeba paliva, přilnavost za mokra a vnější hlučnost.

Jen pro faktor přilnavosti testují nezávislé zkušebny průměrně 15 kritérií. Tato sjednocená kritéria sice mají vypovídací hodnotu, Audi jde však ještě dál: u originálních pneumatik Audi se sledují nejenom 3 faktory, ale 50 výkonnostních parametrů, které se zohledňují při vývoji pneumatik.

Štítek navíc nerozlišuje letní a zimní pneumatiky ani vlastnosti vozidla. Audi pneumatiky tak musí obstát asi v 50 zkouškách, abychom je mohli označit přívlastkem Audi originální pneumatiky.


Audi pneuservis
Audi Airstop

Nabízíme také pneumatiky s technologií AirStop® – se speciální uzavírací hmotou uvnitř pneumatiky, která obalí cizí tělesa o průměru do 5 mm hned při vpichu, utěsní propíchnutý kanál a umožní tak dojezd až do servisu Audi.

Audi PneuGarance

Pokud si zakoupíte alespoň jednu novou pneumatiku nebo originální kompletní kolo v autorizovaném servisu Audi, automaticky získáte bezplatně Audi PneuGaranci – záruku na její poškození a výrobní vady.

Čas na Audi pneuservis

Výměna zimních kol za letní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

od 900 Kč

Známe vzorec na STK zdarma*.

Pouze autorizovaný servis Vám garantuje použití originálních dílů za nejvýhodnější ceny a vysoce kvalifikovaný tým profesionálů. Samozřejmostí je u nás dvouletá záruka na díly i práci.

Příprava vozu, včetně případných oprav či výměna dílů za úhradu probíhá za naprosto férových podmínek: vždy Vám nabídneme nejvýhodnější řešení a transparentní vyúčtování s osobním vysvětlením každé položky u Vašeho vozidla, případně na zvedacím zařízení před příjmem zakázky i při zpětném předání vozidla.

Máme pro Vás připravenu možnost tzv. chytrých oprav s výrazně nižšími náklady. Jedině 100% péče profesionálů Audi je zárukou, že si Váš vůz udržuje svou hodnotu a kvalitu.

V našich autorizovaných servisech Audi nabízíme provedení pravidelné technické kontroly na STK zdarma. Audi STK Service dokonale připraví Váš vůz na kontrolu a vyřídí vše potřebné pro Váš bezstarostný život s Audi.

Těšíme se na Vás a věříme, že naše nová služba bude dalším krokem pro Váš bezstarostný život s Audi.

*V případě splnění podmínek uvedených na www.audi.cz.


Audi STK

Audi Assistance

PŘIVOLÁNÍ POMOCI V ČESKÉ REPUBLICE A ZAHRANIČÍ.

Vždy, když potřebujete přivolat pomoc, kontaktujte asistenční službu Audi Assistance od autorizovaných partnerů značky Audi. Máte jistotu, že získáte profesionální služby od výrobce Vašeho vozu.

Volejte 800 123 000 nebo +420 261 104 364

Dovoláte se do profesionálního call-centra, kde od Vás získají potřebné informace a v co nejkratším čase pro Vás zajistí pomoc od nejbližšího servisního partnera Audi. Telefonních čísel je možno využít také v případě dopravní nehody.

  • Pokud máte poslední servisní prohlídku provedenou u servisního partnera Audi, máte standardní nárok na službu „Záruka mobility Audi“ bez ohledu na stáří Vašeho vozu, např. odtah, náhradní vůz, přenocování, taxi, pokračování v cestě. (Platí po celé Evropě, podrobný rozsah plnění naleznete na www.audi.cz)
  • Autorizovaný servisní partner Audi rozhodne, zda se v konkrétním případě jedná o záruční opravu či nikoliv, a nabídne Vám pro Vás finančně nejvýhodnější variantu opravy. V případě nehody vyřídí formality s pojišťovnami a vůz opraví dle standardů Audi.

Audi Energy Program

Audi Energy Program je správným řešením, jak udržet Váš vůz ve formě. Nabízí Vám profesionální přístup, normované servisní úkony, Audi originální díly® a Audi originální příslušenství® za výhodné ceny. Audi Energy Program je knížka plná slevových poukazů, které můžete využít při splnění následujících podmínek:

  • Jste fyzickou osobou nepodnikající; případně fyzickou osobou podnikatelem, který není velkoodběratelem.
  • Poukaz uplatníte při předání vozu do opravy v našem autorizovaném servisu Audi a při nákupu Audi originálních dílů® a Audi originálního příslušenství®.
  • Poukaz lze využít pouze za předpokladu, že vozidlo přistavíte do opravy u autorizovaného servisního partnera a veškeré související díly zakoupíte tamtéž.
  • Program je určen výhradně pro vozy starší 4 let.

Neváhejte a vyzvedněte si svůj Audi Energy Program u našich participujících servisních partnerů Audi. A Vaše Audi bude ve formě. Více informací získáte v našich autorizovaných servisech Audi nebo na www.audi.cz.

Audi Energy Audi Energy

Audi e-tron

Potěšení z jízdy plně ve znamení elektřiny.

Víte, že ...

... aerodynamická optimalizace byla významným prvkem exteriérového designu. Součinitel aerodynamického odporu 0,28 (0,27s virtuálními zrcátky) je špičková hodnota v SUV segmentu.

... lehkost a moderní elegance jsou hlavní znaky interiéru vozu (dva dotykové MMI, Virtual Cockpit, speciální povrchové materiály atd.).

... Audi e-tron Vám umožní nové dimenze zážitků z jízdy díky dvěma elektromotorům s výkonem až 300 kW (točivý moment 664 Nm) a krátkodobé funkci Boost, samozřejmostí je pohon quattro.

... díky vzduchovému pružení ve standardu, tichým motorům, velice dobré akustice zajišťuje tichou a komfortní jízdu.

... Audi e-tron má dojezd, dlehomologace WLTP, až 417 km a díky možnosti nabíjení stejnosměrným proudem o výkonu až 150 kW může být za cca 30 min. „dotankován“ až na 80 %.