Váš servisní partner Audi PORSCHE PRAHA-SMÍCHOV

It‘s Audi
time.

Audi sezonní servis.

Neváhejte a připravte Váš vůz na zimní sezonu v našem autorizovaném servisu Audi. Odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou zimních pneumatik s tříletou PneuGarancí. Využijte naše profesionální servisní služby a užijte si bez obav každou cestu. It‘s Audi time. My se staráme a Vy si užíváte.

Dokonalý den?

Naložte své vášně.

25% zvýhodnění
na transportní systémy

Střešní box na lyže a zavazadla

Střešní box na lyže a zavazadla

Střešní box Audi v platinově šedé se Side Blade v barvě černá Brillant a s chromovanými kruhy Audi. platinově šedá, 405 litrů

17 190 Kč 22 910 Kč

Střešní příčníky

6 580 Kč 8 770 Kč pro Q7, A6 Avant
5 960 Kč 7 940 Kč pro A6 Allroad
Střešní příčníky

Ochranná plastová podložka do zavazdlového prostoru

Ochrana zavazadlového prostoru na míru, omyvatelná a robustní. Zvýšený okraj chrání dno zavazadlového prostoru lépe před vyteklými kapalinami a znečištěním.

2 210 Kč pro Q5
Ochranná plastová podložka do zavazdlového prostoru

Gumové koberce

1 380 Kč přední, A4 Limuzína, A4 Avant
1 060 Kč zadní, A4 Limuzína, A4 Avant
Gumové koberce
Novinka

Datový kabel USB-C

810 Kč S koncovkou micro-USB
810 Kč S koncovkou USB-C
960 Kč S koncovkou Apple Lightning
Datový kabel USB-C

Multifunkční škrabka na led

Škrabka na led s trojitou polykarbonátovou otočnou čepelí včetně nástavce k odstraňování ledu ze stěračů. Pomocí druhého dodaného nástavce můžete podle potřeby odstranit zamlžení na vnitřní straně oken vozidla.

280 Kč

Multifunkční škrabka na led

Škrabka na led se smetákem na sníh

320 Kč

Škrabka na led se smetákem na sníh

Lešticí utěrka z mikrovlákna

350 Kč

Lešticí utěrka z mikrovlákna

Bližší informace o použitelnosti příslušenství a dílů pro konkrétní vozidlo Vám podají naši Audi servisní poradci.
Zvýhodněná nabídka je platná do vyprodání zásob. Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

Audi originální díly®

Vše do sebe dokonale zapadá. Audi originální díly® poskytují nekompromisní bezpečnost a jsou ztělesněním optimální funkčnosti, přesného zpracování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty.

11% zvýhodnění
na startovací baterie

Baterie 70AH/420A se zvýhodněním 11 %

Uvedená cena platí pro: Audi Q3, A6, A7

5 850 Kč 6 560 Kč

Vložka vzduchového filtru

Uvedená cena platí pro: Audi A3, Q3, TT

770 Kč

Audi originální díly

Audi servisní úkony

Ceny zahrnují práci, díly i DPH. Za zvýhodněnou cenu získáte pro svůj vůz profesionální péči a jistotu použití Audi originálních dílů®.

Uvedené ceny platí pro:

Audi Q3/S3 2013, 2.0 TDI, 103 kW

Výměna startovací baterie

4 900 Kč

Výměna brzdových destiček a kotoučů vzadu

8 800 Kč

Audi servisní úkony

Sezonní servis

Sezonní servisní
prohlídka

Před novou motoristickou sezonou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

299 Kč

Výměna letních kol za zimní

Výměna letních kol za zimní. Kontrola stavu disku, pneumatiky, vč. hloubky dezénu a precizní vývážení kol. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

od 2 275 Kč

Sezonní servis Sezonní servis

Audi kompletní kola

Sady kompletních kol se zimními pneumatikami prémiových značek s vysoce kvalitními disky ze slitin hliníku.

Na kola Audi se kladou nejvyšší nároky. Musí splňovat prémiové standardy v oblasti bezpečnosti, produktového designu, životnosti a kvality. K tomu přistupují jejich mimořádné vlastnosti, jako například široká nabídka velikostí a exkluzivní barevnost, vždy skvěle sladěné s příslušným modelem Audi.

Pouze ta kola, která splňují všechny tyto nároky, smí nést označení Audi originální příslušenství®.

Kompletní zimní kolo v provedení s 5 paprsky Crena

stříbrná briliant, 8 J × 20, 255/50 R 20 109H XL, uvedená cena za 1 ks

21 850 Kč cena za 1 ks
Sezonní servis Sezonní servis

Ne každá pneumatika obstojí a stane se Audi originální pneumatikou

Měřítka pro naše pneumatiky jsou výrazně přísnější než zákonné předpisy. Základní požadavky na bezpečnost a ekologickou nezávadnost pneumatik pokrývají 3 faktory na energetickém štítku EU - spotřeba paliva, přilnavost za mokra a vnější hlučnost.

Jen pro faktor přilnavosti testují nezávislé zkušebny průměrně 15 kritérií. Tato sjednocená kritéria sice mají vypovídající hodnotu, Audi jde však ještě dál: u originálních pneumatik Audi se sledují nejenom 3 faktory, ale 50 výkonnostních parametrů, které se zohledňují při jejich vývoji.

Štítek navíc nerozlišuje letní a zimní pneumatiky ani vlastnosti vozidla. Audi pneumatiky tak musí obstát asi v 50 zkouškách, abychom je mohli označit přívlastkem Audi originální pneumatiky.

Sezonní servis

Věděli jste, ...

…že pneumatika obsahuje více než 200 jednotlivých komponent? Ještě více informativních a zajímavých faktů na téma pneumatiky naleznete na následujících řádcích.

Otaznik

Emise CO2

Nařízení ECE R83 komise Economic Commission for Europe (ECE) předepisuje, že v roce 2020 nesmí emise CO2 pro všechny prvovýrobce přesáhnout 95 g/km. Cíl, který celkově hraje roli i pro efektivitu paliv. Protože ta vyplývá z emisí CO2, spotřeby paliva a valivého odporu – a tedy také z kvality pneumatik.

Originální pneumatika

Optimální

Koncept, manipulace, brzdná dráha, aquaplaning, valivý odpor, jízdní komfort, akustika a opotřebení: Originální pneumatiky Audi jsou optimální pro všechny důležité disciplíny.

Originální pneumatika

6 let - očekávaná životnost

Stejně jako pneumatika unese červený lesní mravenec mnohonásobek své vlastní hmotnosti. Jejich průměr života je zhruba šest let. Přesně jako životnost pneumatiky. Pneumatiky starší než šest let by se měly používat pouze v případě nouze a – pokud je to nevyhnutelné – opatrně.

Originální pneumatika

SI – Speedindex     LI – Loadindex

Rozsah výkonů pneumatiky je jasně definovaný. Rychlostní index udává, při jaké maximální rychlosti může pneumatika nést hmotnost určenou hmotnostním indexem.

Originální pneumatika
Continental

Audi Energy Program

Audi Energy Program je správným řešením, jak udržet Váš vůz ve formě. Nabízí Vám profesionální přístup, normované servisní úkony, Audi originální díly® a Audi originální příslušenství® za výhodné ceny. Audi Energy Program je knížka plná slevových poukazů, které můžete využít při splnění následujících podmínek:

  • Jste fyzickou osobou nepodnikající; případně fyzickou osobou podnikatelem, který není velkoodběratelem.
  • Poukaz uplatníte při předání vozu do opravy v našem autorizovaném servisu Audi a při nákupu Audi originálních dílů® a Audi originálního příslušenství®.
  • Poukaz lze využít pouze za předpokladu, že vozidlo přistavíte do opravy u autorizovaného servisního partnera a veškeré související díly zakoupíte tamtéž.
  • Program je určen výhradně pro vozy starší 4 let.

Neváhejte a vyzvedněte si u nás svůj Audi Energy Program a Vaše Audi bude ve formě.

Více informací získáte v našem autorizovaném servisu Audi.

Knížka
Audi Energy Program

Audi Assistance

Vždy, když potřebujete přivolat pomoc, kontaktujte asistenční službu Audi Assistance od autorizovaných partnerů značky Audi. Máte jistotu, že získáte profesionální služby od výrobce Vašeho vozu.

Volejte 800 123 000 nebo +420 261 104 364

Dovoláte se do profesionálního call-centra, kde od Vás získají potřebné informace a v co nejkratším čase pro Vás zajistí pomoc od nejbližšího servisního partnera Audi. Telefonních čísel je možno využít také v případě dopravní nehody.

  • Pokud máte poslední servisní prohlídku provedenou u servisního partnera Audi, máte standardní nárok na službu „Záruka mobility Audi“ bez ohledu na stáří Vašeho vozu, např. odtah, náhradní vůz, přenocování, taxi, pokračování v cestě. (Platí po celé Evropě, podrobný rozsah plnění naleznete na www.audi.cz)
  • Autorizovaný servisní partner Audi rozhodne, zda se v konkrétním případě jedná o záruční opravu či nikoliv, a nabídne Vám pro Vás finančně nejvýhodnější variantu opravy. V případě nehody vyřídí formality s pojišťovnami a vůz opraví dle standardů Audi.

Vaše důvěra a jistota řidiče vozu Audi je pro značku Audi to nejdůležitější. V případě jakýchkoliv dotazů využijte e-mail: infolinka@audi.cz.

Audi Assistance
Audi Assistance
Vizitka s kontakty
Audi Assistance

aplikace myAudi

propojte Vaše Audi s Vaším životem

Audi Energy Program

Aplikace myAudi propojí Vaše Audi s Vaším každodenním životem, přičemž do něj vnese prostřednictvím inovativních funkcí a služeb Audi connect mnohem více komfortu.

Získejte informace o svém vozidle v reálném čase, což znamená, že budete mít stálý přehled o množství paliva v nádrži, aktuálním dojezdu, servisních prohlídkách, výstrahách atd. Prostřednictvím aplikace si můžete předem pohodlně naplánovat své cesty a výsledné trasy a cíle poslat přímo do palubního systému ve voze. Na dálku můžete ovládat dokonce i nezávislé vytápění nebo odemykání a zamykání dveří.

V závislosti na konkrétním modelu a výbavě Vašeho Audi se dostupnost služeb může lišit.

aplikace myAudi
aplikace myAudi
Audi STK

Audi STK Service

V našem autorizovaném servisu Audi nabízíme provedení pravidelné technické kontroly na STK zdarma*. Audi STK Service dokonale připraví Váš vůz na kontrolu a vyřídí vše potřebné.

Těšíme se na Vás a věříme, že naše služba bude dalším krokem pro Váš bezstarostný život s Audi.

*V případě splnění podmínek uvedených na www.audi.cz.