Pravidla Facebookové soutěže Audi

Kvíz Audi: příslušenství

Připravili jsme pro vás soutěž. A každá soutěž musí mít svá pravidla, tak tady je máme.

O co hrajeme?

  • 1. místo – pobyt na 2 noci (v období od 26.3.2023 do 30.11.2023) v luxusním hotelu Savoy ve Špindlerově Mlýně - home of quattro
    V ceně je zahrnuto ubytování na 2 noci pro 2 osoby, parkování, vstup do sauny a relaxační zoný Spa L´Occitane a dvakrát tříchodová večeře v restauraci Savoya
  • 2. místo - Audi funkční batoh
  • 3. místo – Audi sluchátka

Co je třeba pro výhru udělat?

Připravili jsme si pro vás 8 otázek. Odpovězte na co nejvíce z nich správně a můžete vyhrát.

Odpovídat můžete v termínu od pondělí 14.11.2022 12.00 hod. do středy 30. 11.2023 23.59 hod.

V následujícím týdnu vyhlásíme vítěze. V případě, že bude více soutěžících se stejným počtem bodů, výherce vylosujeme. Všechny soutěžící s maximálním počtem bodů vložíme do tabulky a generátorem náhodných čísel získáme tři čísla. Soutěžící na daném řádku s vybraným číslem bude vítězem.

Tento příspěvek je jediným dokumentem, který závazně upravuje pravidla uvedené soutěže ve vztahu ke spotřebitelům na území České republiky.

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky. Každý soutěžící se může soutěže zúčastnit pouze jedenkrát. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni, kdo jsou blízce propojeni se společností Porsche Česká republika. To znamená osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k organizátorovi, pořadateli či k dalším osobám pověřeným zajištěním této soutěže a osoby, které jsou ke kterékoliv z takových osob ve vztahu osob blízkých.

Vyloučíme účastníka soutěže v případě podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání. Stejně tak si vyhrazujeme právo bez udání důvodu vyloučit účastníka soutěže, jehož chování vykazuje známky nekalého či podvodného jednání.

Společnost Porsche Česká republika se postará o veškeré zdanění výher soutěže.

Pořadatelem soutěže je společnost Porsche Česká republika s.r.o., Radlická 740/113d, 158 00 Praha 5; IČO: 25654012, DIČ: CZ25654012, zapsaná v Obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 58399.

Organizátorem soutěže je společnost SocialBooster s.r.o., Bělohorská 260/39, 169 00 Praha 6 - Břevnov, Česká republika, IČ: 04123417, DIČ: CZ04123417, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze 6, oddíl C, vložka 242587 (dále jen „organizátor“).

Tato propagační akce (soutěž) není žádným způsobem sponzorována, doporučována, spravována ani jinak spojena se společností Facebook.

Zpracování osobních údajů

V případě vyplnění soutěžního kvízu je potřeba vyplnit jméno a příjmení soutěžícího a jeho e-mail, abychom soutěžícího mohli informovat o výhře v soutěži. Následně bude po výhercích požadovaná adresa, na kterou má být výhra dopravena. Uvedené osobní údaje budou společností Porsche Česká republika s.r.o. jako správcem těchto osobních údajů zpracovávány pouze po dobu soutěže a předání výher, u výherců pak ještě další 3 měsíce pro případnou komunikaci s nimi. Uvedené osobní údaje budou zpracovávány z důvodu oprávněného zájmu správce osobních údajů. Získané osobní údaje nebudou předávány žádné třetí straně.

Veškeré další informace týkající se ochrany osobních údajů (např. informace o právech účastníků soutěže stanovených právními předpisy na ochranu osobních údajů, či kontaktní údaje na správce osobních údajů v rámci ochrany osobních údajů) jsou dostupné na https://www.porsche.co.cz/osobni-udaje, přičemž soutěžící vstupem do soutěže potvrzuje, že se s nimi měl možnost seznámit.